درباره ما

شرکت دانش بنیان هامر دارو

شرکت دانش بنیان هامردارو در سال 1395 توسط جمعی از متخصصین حوزه بایوتک جهت تولید محصولات نوترکیب ، مونوکلونال آنتی بادی ، پپتید و کیت های تشخیص تاسیس گردید . این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص و فنی با همکاری شرکت های طراح و سازنده کلین روم و کارخانه دارویی ، در حال انجام پروژه ساخت کارخانه تولیدی واقع در شهرک صنعتی دارویی برکت (ساختمان اداری ، خطوط تولید API و انبار با مساحت 3500 متر مربع ) میباشد. مهمترین هدف شرکت هامردارو ، تولید و عرضه داروی با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای دارویی داخلی و خارجی و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان و بیماران عزیز می باشد . همچنین شرکت هامردارو با تولید محصولات مورد نیاز جامعه طبق الزامات و استاندارد های بین المللی بایستی بتواند حضور خویش در بازارهای داخلی و خارجی را پررنگ تر نموده و به اهداف استراتژیک و نوآورانه شرکت جامه عمل بپوشاند .

Alternate Text

ماموریت

تعهد و مسئولیت در طراحی و تولید داروهای نسل جدید طبق نیاز بازارهای داخلی و خارجی براساس استانداردها و معیارهای جهانی با تاکید بر دانش و فناوری روز دنیا در راستای ارتقا سلامت و نشاط کشورجهت بهبود کیفیت زندگی بیماران بواسطه استقرار سیستم‌های نوین مدیریتی، ارتقای مستمر بهره‌وری و تعالی پایدار سازمانی، بکارگیری کارکنان متخصص و مجرب، توانمندسازی منابع انسانی و ارتقای سرمایه‌های فکری و دانشی و توسعه بازارهای داخلی و خارجی.

Alternate Text

چشم انداز

هامر دارو در افق ده ساله خود به عنوان یکی از 10شرکت برتر صنعت داروی کشور درحوزه تولید، فروش و صادرات، شرکتی است؛ ارزش‌آفرین، متعهد در قبال ذینفعان، هم‌افزا و متعالی، نوآور و دانش‌محور، دارای جایگاه ممتاز در نظام سلامت و نقش‌آفرینی سازنده در توسعه پایدار سلامت کشور.

Alternate Text

ارزش های سازمانی

هامردارو در افق ده ساله خود به عنوان یکی از 10 شرکت برتر صنعت داروی کشور در حوزه تولید ، فروش و صادرات ، شرکتی است ؛ ارزش آفرین ، متعهد در قبال ذینفعان ، هم افزا و متعالی ، نوآور و دانش محور ، دارای جایگاه ممتاز در نظام سلامت و نقش آفرینی سازنده در توسعه پایدار سلامت کشور.

درباره ما